Microstrategy Polska

logo

Najlepsi w Business Intelligence

Od 1989 roku MicroStrategy pomaga przedsiębiorstwom przekształcać dane operacyjne w użyteczne informacje. Nasza platforma Business Intelligence, MicroStrategy 8TM, oferuje firmom gotowe rozwiązania na wszystkie zapytania dotyczące raportowania oraz zaawansowanych potrzeb analitycznych. Dodatkowo, udostępnia użytkownikom dane poprzez Internet, urządzenia bezprzewodowe oraz komunikacyjne. Mając ponad 2800 zadowolonych Klientów oraz ponad 500 technologicznych i wdrożeniowych partnerów, MicroStrategy udowodniło, że jest najlepszym i najpełniejszym rozwiązaniem w dziedzinie Business Intelligence.  Jest również doskonałym rozwiązaniem w karierze.

Czy wiesz, że:

·         MicroStrategy zostało założone w roku 1989 r. w Mc Lean (w stanie Virginia) przez Michaela Saylora i uznawane jest za pioniera technologii mobilnych w dziedzinie BI,

·         eksperci i specjaliści pracujący w naszym zespole wywodzą się z całego świata (obecnie zatrudniamy ponad 1800 pracowników w 24 krajach),

·         polską siedzibę firmy otwarto w 2006 r. jako shared services centre dla Europy i USA (obecnie jesteśmy największym i dynamicznie rozwijającym się oddziałem w Europie zatrudniającym ponad 260 pracowników),

·         każdego dnia milion ludzi podejmuje lepsze decyzje dzięki MicroStrategy Business Intelligence Software?

Czy wiesz, że do grona naszych Klientów należy:

2/3 z 500 globalnych firm handlowych

6 z 10 czołowych instytucji finansowych

7 z 10 czołowych producentów dóbr konsumenckich

3 z 5 czołowych firm ubezpieczeniowych

5 czołowych banków komercyjno-detalicznych

9 z 10 czołowych firm farmaceutycznych

5 z 10 czołowych firm produkcyjnych

10 czołowych firm telekomunikacyjnych

7 z 10 globalnych banków komercyjnych

3 z 5 czołowych firm branży spożywczej?

 

MicroStrategy - miejsce wyjątkowe…

MicroStrategy to miejsce wyjątkowe. Tu twórcza atmosfera i entuzjazm widoczne są na co dzień. Przyciągamy osoby z jasno określoną wizją swojej kariery, znające swoją wartość, charakteryzujące się analitycznym podejściem, wykazujące indywidualizm z zachowaniem zrozumienia dla wartości pracy zespołowej.

Nasi Pracownicy są naszą wartością. W MicroStrategy otwierają się przed Tobą ogromne możliwości kształtowania kariery. Rozwój pracowników jest w centrum naszego zainteresowania. Możesz mieć pewność, że Twoje pomysły i kreatywność zostaną zauważone i docenione. Jako firma międzynarodowa o globalnym zasięgu oferujemy Ci możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez intensywny cykl szkoleniowy oraz udział w licznych zagranicznych projektach.

Posiadamy jasno wytyczoną ścieżkę rozwoju kariery, dzięki której nasi pracownicy stają się wysokiej klasy ekspertami w obszarze Business Intelligence bądź rozwijają się jako przyszli menedżerowie zarządzający swoim zespołem. 

Wybierz inteligentną strategię rozwoju…

Oferujemy Ci ambitne otoczenie, gdzie innowacyjność, inicjatywa są promowane, pielęgnowane i nagradzane. Nasi pracownicy są dumni z tego, że przyczyniają się do dalszej innowacji produktów firmy, które dzięki ich staraniom zdobywają prestiżowe nagrody i są w czołówce branży technologii informatycznych. Pozytywna energia, kreatywność oraz wysoki profesjonalizm naszego zespołu jest czymś, co nas wyróżnia i sprawia, że MicroStrategy jest doskonałym wyborem w karierze. Pracując z nami, masz okazję współtworzyć nowe rozwiązania w branży i kreować rynek „jutra”.

Kogo szukamy?

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska Konsultantów Business Intelligence. Swoją ofertę kierujemy w dużym stopniu do absolwentów kierunków technicznych biegle władających językiem angielskim. Dodatkowo mile widziana będzie znajomość innych języków europejskich oraz takich jak: turecki, japoński, arabski.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję