P.H.U. Grupowa Okazja

logo

Firma powstała we wrześniu 2011r, specjalnie dla wszystkich osób lubiących udane zakupy za niewiarygodnie niska cenę. Chcemy aby nasze usługi pojawiły się w większości miast Polski aby dać możliwość wyboru fantastycznych ofert w niezwykle niskich cenach dla jak największej ilości osób.

Dla naszych klientów negocjujemy z najlepszymi restauracjami, klubami, hotelami i dostawcami innych usług mających na celu uprzyjemnić ich wolny czas.

Grupowe zakupy pozwalają sprzedawcy na znaczne obniżenie swoich cen, co przekłada się bezpośrednio na zwiększone zainteresowanie ofertą sprzedaży. Grupowa okazja umożliwia tak wysoki rabat już przy zakupie jednej sztuki. Dzięki temu, że dana oferta sprzeda się większej liczbie osób uzyskasz tak doskonałe warunki zakupu jakbyś był hurtowym kupującym. Wystarczy kliknąć przycisk "KUP TERAZ" i zadbać o to, by Twoi znajomi również zainteresowali się ofertą www.grupowaokazja.pl.

Naszym partnerom, dostawcom usług lokalnych, zapewniamy dotarcie z ofertą do setek, a nawet bardzo szerokiej rzeszy klientów, gotowych skorzystać z promocyjnej ceny. Takie możliwości daje nam internet, portale społecznościowe i tzw. marketing szeptany. Dzięki temu jesteśmy silną grupą, która nie tylko chce zadbać o swoich klientów ale również zareklamować partnerów i przyciągnąć do nich wielu nowych klientów.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję