Sygnity SA

logo

W teamie Sygnity cenimy nowatorskie pomysły i wspieramy ideę rozwoju osobistego. Tworzymy zespół o niecodziennym podejściu do otrzymanych zadań. Liczą się dla nas takie wartości, jak orientacja na klienta, współpraca, przedsiębiorczość oraz kreatywność. Wymieniając się doświadczeniami, działamy nie tylko niezwykle skutecznie, ale i z inwencją. Dzięki temu nasza praca jest taka, jaką lubimy. 

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, myślących nieszablonowo, pracujących z zaangażowaniem. Współpraca z ludźmi dążącymi do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, którzy jednocześnie potrafią zarażać innych twórczymi pomysłami, to dla nas niezwykle obiecująca perspektywa.

Realizujemy różnorodne i złożone projekty, które dają wyjątkowe możliwości poznania nowoczesnych technologii informatycznych oraz pracy przy produkcji oprogramowania aplikacyjnego i systemowego z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi i rozwiązań. Nieustannie tworzymy nowe stanowiska projektowe i specjalistyczne. To doskonała okazja, by każdy mógł wykorzystać w pełni swoje zdolności. Dołączając do teamu Sygnity, możesz wybrać ścieżkę rozwoju kariery eksperckiej lub menedżerskiej. 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję