HAYS Polska

logo

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy Hays plc i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 257 biur w 30 krajach w których łącznie pracuje ok. 7 086 specjalistów. Hays jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

HAYS Poland specjalizuje się przede wszystkim w selekcji oraz rekrutacji specjalistycznej, executive search, Recruitment Process Outsourcing oraz marketingu rekrutacyjnym. Świadczymy usługi w sektorach prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura Hays zlokalizowane są w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Cechą, która wyróżnia HAYS spośród konkurentów, jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów w oparciu o podział na dywizje: Accountancy & Finance, Construction & Property, IT & Telecoms, Manufacturing & Engineering, Office Support, Pharma, Sales & Marketing, Executive, Business Services, Temporary Recruitment.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję