Expander

logo

Expander jest liderem polskiego rynku doradców finansowych. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo zajęła się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych, dzięki czemu pomagamy im spełnić najskrytsze marzenia.

O naszym sukcesie decydują Nasi Ludzie. Inwestujemy w Pracowników, stwarzając wyjątkowe możliwości rozwoju, które pozwalają im w pełni rozwinąć ich potencjał oraz zainteresowania. Wyjątkowość naszej firmy tworzymy MY WSZYSCY.

Wyróżniają nas ponadczasowe wartości jak: zaufanie, szacunek, niezależność, doświadczenie, które umiejętnie wcielamy w życie w kontaktach z naszymi Klientami i Pracownikami.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję