Getin Noble Bank SA

logo

Getin Noble Bank SA - z dniem 4 stycznia 2010 roku następuje prawne połączenie Noble Banku i GETIN Banku

 

Z dniem 4 stycznia 2010 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA powstaje Getin Noble Bank SA. 

Notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Getin Noble Bank SA w przeciągu kilku lat z lokalnego banku staje się jednym z najistotniejszych graczy w bankowości detalicznej i najbardziej rozpoznawalnym bankiem obsługującym najzamożniejszych klientów.

Połączony Bank będzie nadal świadczył usługi w zakresie bankowości prywatnej skierowane do najzamożniejszych klientów pod marką Noble Bank. Oddziały Banku oraz obsługa klientów bankowości prywatnej będą funkcjonowały w dalszym ciągu w ramach wyodrębnionych placówek Noble Banku.

Zmiana dotychczasowych procedur oraz procesów nie spowoduje konieczności zmian umów, kart kredytowych czy numerów kont bankowych, a przez to konieczności kontaktu klientów Noble Banku z doradcą w celu aktualizacji tych dokumentów. Główne zmiany dotyczą centralizacji większości funkcji administracyjnych, które wpłyną na silniejszą pozycję banku w sektorze finansowym.

Będziemy stale dbać o rozwój naszych usług finansowych i koncentrować się na wysokiej jakości obsługi. Wierzymy, że wszystkie te działania bezpośrednio przełożą się na wzmocnienie pozytywnego wizerunku naszej instytucji.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję