Czerny Marian Firma Prywatna GREG

logo

Firma GREG działa na polskim rynku poligraficznym od 1992 roku.

Posiadamy dwa zakłady offsetowe: arkuszowy i rolowy.

Zakład arkuszowy - oddany w ciągu ostatnich lat - zajmuje się produkcją arkuszową, wykonuje techniką wielobarwnego offsetu książki, broszury, akcydensy, foldery, plakaty, ulotki, etykiety, czasopisma i gazetki handlowe itp. Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny offsetowe arkuszowe jedno-, dwu- i pięciokolorowe firm Roland i Heidelberg, drukujące w maksymalnym formacie B1.

Drugi z nich zajmuje się produkcją formularzy, papieru i składanki komputerowej z nadrukiem wykonywanym na maszynach rolowych firmy Müller-Martini, druków businesowych, bloczków na papierach samokopiujących oraz wszelkiego rodzaju druków akcydensowych. Zakład zabezpiecza potrzeby instytucji finansowych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych, urzędów, agencji wydawniczych i reklamowych oraz zakładów przemysłowych.

Ponadto zakład wyposażony jest w maszyny i linie introligatorskie przeznaczone do wykonywania opraw broszurowych oraz w nowoczesne studio DTP i nowoczesne CTP oparte o system AGFA APOGEE 7.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję