Leasingteam Sp. z o.o.

logo

Firma LeasingTeam została powołana w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi typu business to business w obszarze Human Resources i stale powiększa w nim swój udział.

Jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się na rynku polskim dostawców usług w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, szeroko pojętego outsourcingu i leasingu pracowniczego, outsourcingu kadrowo-płacowego, służby BHP oraz usług komplementarnych.

Chcemy być partnerem dla naszych Klientów. Wychodzimy naprzeciw problemom, z którymi spotykają się kierownicy działów personalnych i dostarczamy indywidualnie zaprojektowane rozwiązania zgodne z rzeczywistymi potrzebami. Zapewniamy płynność zatrudnienia, sprawne i profesjonalne poszukiwania pracowników tymczasowych podstawowego i administracyjnego szczebla oraz doskonałą obsługę administracyjną całego procesu leasingu pracowniczego. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie doboru stałego personelu na wszystkich poziomach stanowisk i każdym szczeblu organizacji. Klientom, którzy wyczerpali zasoby ludzkie z własnych rejonów, oferujemy również usługi transportowe i dowóz pracowników z nowych obszarów.

W 2009 roku dla naszych Klientów na terenie całej Polski zatrudniliśmy ponad 35 000 pracowników oraz zakończyliśmy z sukcesem kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych. Zaufanie naszych Klientów zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie, a gwarantem wysokiej jakości obsługi jest zdobyty przez firmę certyfikat ISO 9001:2008.

LeasingTeam Sp. z o.o. jest członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza zrzeszonego w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i wraz z innymi członkami Konfederacji zabiega o dobre warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i Unii Europejskiej oraz dba o pozytywny wizerunek pracodawców w społeczeństwie.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję