IT Kontrakt Sp. z o.o.

logo

O nas:

IT Kontrakt jest liderem outsourcingu kadry IT w Polsce. Dostarczamy najlepszych specjalistów IT do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki. Dzięki wysokiej skuteczności działania oraz partnerskiemu podejściu do kontrahentów zdobyliśmy zaufanie największych banków oraz firm finansowych, ubezpieczeniowych, informatycznych i telekomunikacyjnych. Nasz model biznesowy oparliśmy na indywidualnym podejściu do Klienta, a także szybkości oraz elastyczności działania. Dzięki temu skutecznie i natychmiastowo realizujemy każde zadanie.

Misja Firmy


Misją IT Kontrakt jest dostarczenie najwyższej jakości usług naszym Klientom oraz zapewnienie satysfakcji z pracy naszym pracownikom. Zaangażowanie i perfekcjonizm w działaniu pozwalają nam utrzymać i ugruntować pozycję lidera outsourcingu kadry IT. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwalają nam doskonale rozumieć specyfikę poszczególnych branż. Dzięki temu idealnie dobieramy ekspertów do konkretnych projektów informatycznych. Jesteśmy managerem naszych ekspertów na rynku pracy, proponujemy im udział w najbardziej prestiżowych projektach IT. Wszystkim naszym pracownikom pomagamy kreować rozwój swojej kariery zawodowej.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję