TRAX S.A

logo

TRAX S.A. jest firmą oferującą nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone licznymi sukcesami wdrożeniowymi. Od 2003 roku jesteśmy certyfikowanym partnerem amerykańskiej firmy Infor Global Solutions. Oferowane przez nas rozwiązania skierowane są głównie do firm produkcyjnych z różnych branż, w szczególności z zakresu produkcji dyskretnej. 

Nasze rozwiązania wspierają nie tylko podstawowe procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwach z zakresu technologii wyrobu, planowania, harmonogramowania produkcji, zakupów surowców i materiałów, obsługi magazynów, sprzedaży, finansów, kadr i płac, ale także wspierają inne procesy, między innymi: utrzymanie ruchu, serwis klientów, zarządzanie jakością, zarządzanie relacjami z klientami, raportowanie i analizy w oparciu o Business Intelligence i analizy wskaźnikowe (KPI) oraz wiele innych.

Naszą kadrę stanowi zespół doświadczonych programistów, konsultantów, projektantów i sprzedawców. Oferując Państwu współpracę dążymy do tego, aby była ona oparta na wzajemnych korzyściach i zaufaniu. Wybierając naszą firmę, wybierają Państwo partnerstwo we wspólnym biznesie.

 

strona www

http://www.trax.com.pl/


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję