Zetkama Spółka Akcyjna

logo

ZETKAMA S.A. to jeden z największych producentów armatury przemysłowej i odlewów żeliwnych w Europie środkowo  - wschodniej. Obecnie spółka oferuje ponad 480 wyrobów armaturowych, takich jak zawory zaporowe, zwrotne, mieszkowe, przepustnice, osadniki-filtry, kurki kulowe oraz różnego typu zawory, dystrybuowanych do 40 krajów na całym świecie. 

Razem ze spółkami zależnymi ŚRUBENA UNIA S.A oraz spółką MCS Sp. z o.o. tworzy Grupę Kapitałową ZETKAMA. ŚRUBENA UNIA S.A. prowadzi działalność na rynku elementów złącznych (śruby, wkręty, nakrętki i nity), natomiast w MCS Sp. z o.o. produkowane są rury do systemów wydechowych oraz komponenty metalowe wytwarzane na bazie odlewów żeliwnych i aluminiowych na potrzeby przemysłu samochodowego. 

Pracodawca przyjazny pracownikom                            

 

Jednym z założeń naszej polityki personalnej jest zatrudnianie pracowników o wysokich kwalifikacjach. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, kreatywnych, potrafiących zdefiniować i zrealizować wyznaczony cel.

Doświadczenie zawodowe jest dla nas ważnym kryterium, nie oznacza to jednak, że zamykamy drzwi przed absolwentami. Wręcz przeciwnie, w nich również chcemy odnaleźć powyższe cechy, a ponadto dużo zapału i energii, bo czeka ich bardzo interesująca praca i nauka.

Oferujemy:

·          pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·          system szkoleń wspierający rozwój osobisty i zawodowy,

·          motywacyjny system wynagradzania,

·          pakiet socjalny (opieka zdrowotna, restauracja pracownicza, transport do pracy, wycieczki, imprezy kulturalne i sportowe, fundusz socjalny)

Nasze działania w tym obszarze zostały docenione, w 2007 i 2008 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Pracodawca Przyjazny Pracownikom, w roku 2008 Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Pracy.

Dołącz do nas!                                                        


Jeżeli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu napisz do nas: rekrutacja@zetkama.com.pl.

Jeżeli będziemy mogli zaoferować Ci pracę w naszym gronie, zaprosimy Cię na spotkanie. Gdybyśmy jednak w tej chwili nie potrzebowali Twojego wsparcia, na pewno Twoja aplikacja zostanie umieszczona w naszej bazie danych.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję