Ryder.pl Sp. z o.o.

logo

Ryder.pl Sp. z o.o. powstała w październiku 2009 roku w celu stworzenia w sieci www narzędzia usprawniającego Przedsiębiorcom wymianę informacji gospodarczych. Naszym celem jest dostarczanie narzędzi dla Firm i ich Klientów, które umożliwią im swobodny dostęp do informacji o oferowanych na rynku produktach i usługach.

W kwietniu 2010 roku otrzymaliśmy wsparcie ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 POIG. Dzięki środkom unijnym nasz projekt nabrał rozpędu i w grudniu 2010 roku opublikowaliśmy niniejszy serwis.

Za pośrednictwem strony www.ryder.pl firmy mogą informować o oferowanych przez siebie produktach czy usługach, a inni przedsiębiorcy i osoby nieprowadzące działalności gospodarczej mogą wysyłać zapytania ofertowe. Ten sposób wymiany informacji pozwala poszukiwać potencjalnych dostawców czy odbiorców na terenie całej Polski, co ma wymierny wpływ na wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstw.

Nasze usługi kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Do grona oferentów zarejestrowanych w naszym serwisie zapraszamy wyłącznie firmy posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wszystkie podmioty gospodarcze rejestrujące się na stronie ryder.pl weryfikujemy w ogólnie dostępnych ewidencjach, potwierdzając fakt prowadzenia zarejestrowanej działalności gospodarczej.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję