makaVeli

logo

Dzięki  nieustannym obserwacjom i pełnemu zaangażowaniu, zdobyliśmy przez 20 lat działalności bogaty bagaż wiedzy i doświadczenie , które sprawiło iż przewodzimy w dziedzinie marketingu face to face. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb Klienta , dlatego też oferujemy sprzedaż produktów i usług z różnych dziedzin gospodarki rynkowej.
   
W dawnych czasach przywilej zajmowania się sprzedażą przyznawany był tylko nielicznym obywatelom. Otaczano ich szacunkiem , witano z radością , a oni oferując swoje towary przyczyniali się do rozwoju miast i wiedzy o świecie.
Czerpiąc więc wzorce z przeszłości staramy się mądrze i precyzyjnie wychodzić naprzeciw potrzebom Klienta. Nasz główny cel to profesjonalna obsługa Konsumenta wewnętrznego i zewnętrznego, od A-Z.

Wśród naszych partnerów znajdą Państwo najznamienitsze na polskim rynku Gazele Biznesu, z pełną świadomością wychodzące naprzeciw potrzebom Klientów , oferując rozbudowany zakres produktów i usług wielu branż.

Naszym podstawowym celem działania jest sprzedaz produktów i usług na terenie całego kraju, a także oferujemy różnego rodzaju usługi monterskie w dziedzinie systemów telewizji satelitarnej

Specjalizujemy się w branzach: finansowej, telewizyjno-cyfrowej, telekomunikacyjnej, energetycznej, usług internetowych i innych…

 

Oferta Firmy:

- SPRZEDAZ PRODUKTÓW I USŁUG
   
- DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW ZA POMOCĄ WYSPECJALIZOWANYCH GRUP SPRZEDAZOWYCH

- OBSŁUGA REKLAMACYJNA

 

Znasz swoją wartość i wiesz co chciałbyś osiągnąć w życiu... Lubisz kontakt z ludźmi... Jesteś komunikatywną i otwartą osobą... Skontaktuj się z nami wysyłając swoje CV oraz List Motywacyjny na adres e-mail:
   
kadry.makaveli@gmail.com

Zapewniamy cały cykl szkoleniowy od podstaw. Przekażemy Ci wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję