Henpol

logo

HENPOL Sp. z o.o. oferuje swoim klientom usługi z zakresu realizacji robót ogólnobudowlanych, kubaturowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze jesteśmy w stanie realizować skomplikowane projekty mieszkaniowe, komercyjne oraz użyteczności publicznej.

 


HENPOL Sp. z o.o. jest znanym i cenionym wykonawcą projektów mieszkaniowych. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat działalności zrealizowaliśmy szereg tego typu inwestycji na terenie całego kraju. Projekty realizujemy w systemie generalnego wykonawstwa, przy czym w przypadku inwestycji deweloperskich większość obiektów realizowana jest „pod klucz”.

 

Nasza oferta w obszarze budownictwa ogólnego obejmuje także realizację inwestycji komercyjnych: biurowych oraz handlowych, w tym wielko powierzchniowych galerii handlowych. Zrealizowaliśmy największą po wschodniej stronie Wisły galerię handlową Olimp w Lublinie.

 

HENPOL Sp. z o.o. jest ponadto  cenionym wykonawcą inwestycji z zakresu użyteczności publicznej, w tym inwestycji medycznych. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem w realizacji specjalistycznych projektów z zakresu opieki zdrowotnej, polegających na budowie lub przystosowaniu istniejących obiektów medycznych do szczególnych potrzeb naszych Klientów. Byliśmy generalnym wykonawcą pierwszej w Polsce kliniki radioneurochirurgii przy Szpitalu Bródnowskim w Warszawie a także Kliniki Chirurgii Jednego Dnia w Nowych Babicach koło Warszawy. Ponadto posiadamy doświadczenie w realizacji obiektów, takich jak szkoły, przedszkola, hale widowiskowe oraz obiekty sportowe.

 

Oferujemy wykonawstwo obiektów różnego przeznaczenia, takich jak na przykład salony samochodowe.  Byliśmy wykonawcą pierwszego w Polsce salonu marki Bentley w Warszawie.

 

W ramach budownictwa ogólnego realizujemy również wszelkiego rodzaju prace remontowe, przebudowy oraz modernizacje istniejących obiektów budowlanych.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję