MILK HYDROSAN Sp. z o.o.

logo

Milk Hydrosan jest firmą inżynierską, która przed piętnastu laty za cel główny postawiła sobie szeroko rozumianą obsługę branży mleczarskiej w Polsce, projektowanie, wdrażanie i uruchamianie nowoczesnego parku maszynowego, i która z żelazną konsekwencją misję swoją realizuje.

 

 

Oferowany asortyment obejmuje technologie i sprzęt do zakładów przemysłu spożywczego, zwłaszcza przemysłu mleczarskiego, a także branży wodno-ściekowej i chemicznej. Obecnie zajmujemy się zaopatrywaniem klientów na rynku polskim oraz pozostałych rynkach europejskich, głównie wschodnich, a także – choć na razie w niewielkim stopniu – rynków azjatyckich.

 

 

Spółka oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania linii procesowych i ich automatyzacji. Zapewnia montaż, rozruch i serwis, a także doradztwo techniczne i technologiczne. Obecnie oferta firmy została dodatkowo wzbogacona o systemy oczyszczania ścieków mleczarskich. Nowoczesne technologie w tym zakresie zezwalają na produkcję biogazu i są obecnie na etapie wdrożeń w dwóch mleczarniach na terenie Polski. Powstający w wyniku procesów fermentacyjnych biogaz stanowi alternatywę lub doskonałe uzupełnienie dla gazu ziemnego i może być wykorzystywany zarówno na własne potrzeby energetyczne jak i jako przedmiot sprzedaży, umożliwiający osiąganie dodatkowego zysku.

 

W oparciu o wieloletnią praktykę i doświadczenie kadry inżynierskiej, która stworzyła firmę Milk Hydrosan dzisiaj budujemy młody zespół, który będzie podwaliną dla dalszego rozwoju działalności.

Szukamy osób samodzielnych i kreatywnych, które są gotowe na podejmowanie nowych wyzwań.

Oferujemy ciekawą pracę w prężnym zespole inżynierskim, możliwość rozwoju zawodowego, miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Zapraszamy!

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję