Sysko Sport Marketing

logo

PRZEDSZKOLIADA.PL to najnowszy projekt grupy SYSKO SportMarketing.

„Naszą misją jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo. Rodzicom dzieci na końcu przygody z PRZEDSZKOLIADĄ, przekazujemy informacje, gdzie warto skierować dziecko, celem kontynuowania przygody ze sportem. Widząc uśmiech dzieci podczas zajęć i eventów przedszkoliady, upewniamy się, że warto.”

Prezesem SYSKO SportMarketing jest Łodzianin Michał Sieczko (33 l.) - manager sportowy.
Niegdyś dziennikarz sportowy i prezenter telewizji TVN, współpracujący także z Radiem Łódź, Radiem Manhattan, Radiem ZET i dziennikiem „Życie”. 
Od 1998 roku manager sportowy. 
W 1998 roku, jako najmłodszy manager pierwszoligowego klubu piłkarskiego (ŁKS), przekonał do inwestycji w późniejszego Mistrza Polski firmę ATLAS. 
ŁKS z ATLASEM na koszulkach zagrał przeciwko Manchesterowi United i AS Monaco. 
Ma na koncie międzynarodowe transfery piłkarskie, min. Rafała Niżnika (ŁKS - Broendby Kopenhaga), Tomasza Romaniuka (ŁKS - Charleroi), a także znaczący udział w transferze Artura Wichniarka z Widzewa do Arminii Bielefeld. 
Od 2000 roku jest właścicielem Agencji Marketingu Sportowego SYSKO SportMarketing, która działa w takich obszarach sportowego businessu jak; sport marketing, sport management i event entertainment. 
SYSKO SPORTS, jako pierwsza w Polsce zorganizowała telewizyjną kampanię reklamową z udziałem Adama Małysza. Małysz, z żoną i córką wystąpili w trzech odcinkach reklamy sieci telefonii Idea firmy PTK CENTERTEL. 
MS jest także pomysłodawcą wprowadzenia narzędzia sport entertainment do dyscypliny skoki narciarskie na świecie, poprzez wykorzystanie możliwości marketingu sportowego przy współorganizowanym od 2002 roku Pucharze Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. 
Od 2003 roku pełni funkcję szefa komitetu organizacyjnego PŚ Zakopane ds. oprawy artystycznej, będąc jednocześnie jego współprowadzącym. 
Pomysłodawca i realizator wielu kampanii marketingowych przy wykorzystaniu narzędzi marketingu sportowego, jak i strategii marketingowych i zarządzania w sporcie. 
Jako prezes Beach Soccer Polska oraz manager reprezentacji Polski opracował m.in system szkolenia w Beach Soccerze oraz doprowadził Polskę do trzeciego miejsca w Europie w roku 2006, jak i uczestnictwa w Mistrzostwach Świata FIFA Beach Soccer 2006, zaczynając budowę dyscypliny w Polsce, zaledwie 4 lata wcześniej. W momencie uczestnictwa powołanej przez BSP reprezentacji w Mistrzostwach Świata, MS miał zaledwie 29 lat. 
MS wespół z grupą ludzi stworzył kompletne struktury dyscypliny sportu i osiągnął z nią sukcesy zarówno w Polsce (Beach Soccer Tour), jak i w Europie i na świecie (reprezentacja Polski, międzynarodowi sędziowie, polska edycja Europejskiej Ligi Beach Soccera 2006). 
W roku 2005 sprowadził do Polski siatkonogę i od tamtego czasu aktywnie promuję też tę dyscyplinę sportu. Jest członkiem zarządu Europejskiej Federacji Siatkonogi oraz szefem komisji marketingu, promocji i komunikacji w Światowej Federacji Siatkonogi. 
Członek komisji ds. promocji województwa łódzkiego. 
Autor strategii marki i klubu ŁKS Nowa Generacja oraz członek rady nadzorczej w Łódzkim Klubie Sportowym SA.

Pod nazwą SYSKO SPORT MARKETING działamy na polskim rynku od 2000 roku, starając się tworzyć nową jakość polskiego sportu.

 

KONCENTRACJA

Skupiamy się na następujących narzędziach marketingu sportowego: sponsoring sportowy, sport entertainment, sport management i event marketing. Zajmujemy się także profesjonalną organizacją imprez sportowych oraz wprowadzaniem i zarządzaniem na polskim rynku nowymi dyscyplinami sportu. Kreujemy strategie marketingowe i zarządzania w sporcie.

 

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy ze związkami sportowymi, klubami sportowymi, sportowcami i organizatorami imprez sportowych z jednej strony oraz sponsorami polskiego sportu z drugiej strony. Dajemy gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

 

PROFESJONALIZM

Współpracując z nami, macie Państwo gwarancję kompleksowej obsługi powierzonych zadań i projektów, do realizacji których podchodzimy zawsze z pełnym zaagnażowaniem.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję