Nordea Bank Polska S.A.

logo

 

Nordea Bank Polska S.A. jest liderem skandynawskiej bankowości z ponad 11 milionowym portfelem klientów. 5,9 miliona klientów korzysta z usług naszej bankowości elektronicznej. Dysponujemy siecią 173 placówek detalicznych na terenie całego kraju.

W 2010 roku postawiliśmy na rozwój bankowości doradczej. Nasze Centra Doradcze powstaną w największych aglomeracjach miejskich na terenie całej Polski.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu pracowników i na znakomitych wynikach finansowych wypracowanych dla Klientów oraz Udziałowców. Orientacja na wynik, koncentracja, szybkość oraz osiąganie celów to fundamenty naszych wspólnych wartości w Grupie. W zeszłym roku zajęliśmy III miejsce w rankingu Newsweeka za jakość obsługi klienta, w tym w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka i Najlepszy Bank dla Firm wg magazynu Forbes przyznano nam kolejno 3 i 2 miejsca.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję