"Profil-Solar" Zofia Garcon, Grzegorz Garcon Spółka Jawna

logo

Firma PROFIL SOLAR powstała w 1994 roku. Był to rok pojawienia się na rynku polskim pierwszych profesjonalnych studiów solaryjnych.  Szybki rozwój tego rynku i duże zainteresowanie zakupem urządzeń opalających spowodowało, że w 1996 roku PROFIL-SOLAR wprowadziła do obrotu urządzenia solaryjne i niezbędne akcesoria. Uruchomienie działalności handlowej w tej branży zapewniło dynamiczny rozwój firmy, która powoli stawała się potentatem na rynku solaryjnym południowej Polski.

Niespełna cztery lata później spółka PROFIL SOLAR została partnerem handlowym niemieckiego producenta urządzeń solaryjnych SOLTRON. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w roku 2003 PROFIL SOLAR została Generalnym Dystrybutorem i Wyłącznym Importerem tych znakomitych urządzeń na rynku polskim.

Obecnie Spółka specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie oraz sprzedaży urządzeń opalających, zarówno nowych jak i używanych. Staliśmy się liderem w segmencie urządzeń używanych marek SOLTRON oraz ERGOLINE. Posiadamy szesnaście punktów usługowych. Jesteśmy w stanie przekazywać informacje i doświadczenia z punktu widzenia właściciela Studia Solarium. Szeroko pojęty profesjonalizm zjednuje nam rzesze lojalnych klientów.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję