ASTOR Sp. z o.o.

logo

ASTOR Sp. z o.o. jest założoną w 1987 roku spółką dystrybucyjną z obszaru nowoczesnych technologii dla przemysłu. Misją firmy jest bycie najlepszym w Polsce ekspertem w dziedzinie automatyzacji procesów i ułatwiania dostępu do informacji.

Firma zatrudnia ponad 100 osób w 8 biurach regionalnych. Głównym celem firmy jest pomoc polskim inżynierom w uzyskaniu dostępu do najnowszych światowych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji i informatyzacji przemysłu.

Firma posiada unikalną w skali polskiego rynku ofertę, zapewniającą Klientom dostęp do sprawdzonych rozwiązań w zakresie systemów sterowania, oprogramowania przemysłowego SCADA, HMI, MES, systemów monitoringu i transmisji bezprzewodowej, a także systemów zrobotyzowanych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

Firma ASTOR, oprócz oferty najlepszych firm na świecie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, świadczy Usługi Wsparcia Technicznego, dostępne we wszystkich punktach sieci dystrybucyjnej. Pomoc opiera się na bezpłatnej, specjalistycznej pomocy, drogą telefoniczną lub przez Internet, i obejmuje wszystkie produkty zakupione w firmie ASTOR. Podstawę dostępu do systemu stanowi ważna karta ASTOR SWT, wydawana przy zakupie.

Świeżą dawkę informacji z zakresu automatyki przemysłowej zapewnia wydawany przez ASTOR kwartalnik „Biuletyn Automatyki”. Celem pisma jest informowanie Czytelników o systemach uruchomionych w polskim przemyśle, umożliwienie wymiany opinii i doświadczeń w zakresie konfigurowania i eksploatacji systemów informatycznych, robotowych i automatycznych.

ASTOR to również szkolenia. Firma posiada centra szkoleniowe na terenie całej Polski. Szkolenia prowadzone są pod marką Akademia ASTOR w języku polskim i obejmują swym zakresem warsztaty techniczne dotyczące zarówno produktów z oferty ASTOR, jak i warsztaty tematyczne z zakresu m.in. Lean Manufacturing i Zarządzania Projektami. Warsztaty techniczne dotyczą tematów z zakresu obsługi i programowania systemów sterowania, przemysłowych systemów wizualizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi, obsługi radiomodemów oraz uruchamiania, obsługi i programowania robotów przemysłowych.

 

Gama oferowanych produktów oraz umiejętności dystrybucyjne są często nagradzane zarówno przez naszych dostawców, jak i użytkowników. Firma ASTOR jest laureatem wielu nagród, w tym szóstej z rzędu Gazeli Biznesu, Medali Europejskich, Diamentu Forbesa, czy „Tego, który zmienia polski przemysł”.

Firmę ASTOR wyróżnia bogata oferta na każdą kieszeń. Nasze rozwiązania wykorzystują zarówno małe fabryki, jak i międzynarodowe koncerny w praktycznie każdej branży przemysłu. Posiadamy ponad 5000 kontrahentów w całej Polsce oraz dysponujemy profesjonalną siecią dystrybucji w kraju, dostępnej w każdym regionie.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję