Weil, Gotshal & Manges - Paweł Rymarz sp.kom.

logo

Weil na świecie

Weil istnieje od 1931 roku i jest obecnie jedną z najbardziej znanych międzynarodowych firm prawniczych na rynku, zapewniając kompleksową obsługę prawną klientów instytucjonalnych oraz firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Kancelaria prowadzi działalność o zasięgu globalnym. Dzięki lokalizacji biur Weil w najważniejszych światowych centrach finansowych i ścisłej koordynacji prac nad międzynarodowymi transakcjami, kancelaria zapewnia swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej, sytuujący ją w ścisłej czołówce firm prawniczych na świecie. W dwudziestu jeden biurach Weil w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji pracuje ponad 1200 prawników.

Weil w Polsce

Warszawskie biuro Weil rozpoczęło działalność już w roku 1991, znajduje się więc w ścisłym gronie najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii prawniczych świadczących usługi doradcze na polskim rynku.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję