AHZ RICHARD

logo

IDEAL to rodzaj giełdy kontraktów eksportowych. Tutaj następuje przeliczenie cen i przetworzenie ofert eksportowych, tutaj rozpoczyna się proces wyszukiwania nowych, zagranicznych rynkow zbytu. Potencjalni, zagraniczni klienci oraz nasi zagraniczni przedstawiciele, z różnych krajów świata, uzyskali dostęp do tej witryny, czerpią z niej komplet niezbędnych informacji, które ułatwiają podjęcie właściwej, szybkiej decyzji o zakupie. IDEAL, to platforma do wielopoziomowej kooperacji przedsiębiorstw i osób polskich i zagranicznych, których interesy są zbieżne, a nadrzędnym celem jest czerpanie dochodów ze sprzedaży eksportowej polskich towarów. Łącząc się umowami tworzymy sieć polskich producentów, zagranicznych kontrahentów i kooperanatów, ściśle z sobą współpracujacych:

Na naszej stronie internetowej prezentujemy oferty mebli polskiej produkcji w cenach producenta na zakładzie oraz w cenach z dostawą do klientów za granicą. Zagraniczni klienci obserwują, oceniają i zamawiają interesujące ich modele. Ze wzgledu na duże odległości klienci decydują się na skladanie zamówień na wyroby, widziane jedynie na zdjęciach. Jesteśmy przygotowani do prezentacji nowych projektów mebli, które zostały szczegółowo zaprojektowane i wycenione przez potencjalnego producenta, ale w rzeczywistosci nie zostały jeszcze wyprodukowane. Interesują nas wyłącznie meble, przeznaczone do seryjnej produkcji. Najększym zainteresowaniem będą cieszyły się meble najtańsze, czyli z płyty wiórowej i MDF.
Do współpracy zapraszamy także doświadczonych projektantów mebli. Szczegółową ofertę prześlemy po przekazaniu danych osobowych.

Zdolniejszym studentom wydziałów projektowania orzemysłowego itp., możemy dać szansę sprawdzenia swoich pomysłów i umiejętności z perspektywą trwałej współpracy.

  1. Producenci
  2. Regionalni przedstawiciele w Polsce
  3. Spedytorzy (przewoźnicy)
  4. Zagraniczny kontrahent (mporter)
  5. Zagraniczny hurtowy odbiorca
  6. Przedstawiciele za granicą
  7. Projektanci »

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję