sgm consulting

logo

 

Firma sgm consulting jest firmą zajmującą się profesjonalnym wsparciem i doradztwem dla biznesu. Specjalizujemy się w tematyce finansów i zakupów.

Nasze wsparcie w tematyce finansów jest bardzo szerokie. Obejmuje ono pozyskanie środków na rozwój firmy, tworzenie biznes planów, analiz rentowności projektów inwestycyjnych, przeprowadzanie badań due diligence całych firm bądź poszczególnych obszarów działania, wdrażanie controllingu lub jego rozwój i wsparcie, audyt zarządzania płynnością firmy, działania poprawiające spływ należności.

W tematyce zakupów proponujemy wykonanie audytu procesów zakupów w Państwa firmie, zaproponowanie zmian w tych procesach i ich wdrożenie. Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że w prawie każdej organizacji wprowadzając dobre praktyki zakupowe, znane nam z innych organizacji można było zaoszczędzić od 5% do 15% kosztów bezpośrednich przedsiębiorstwa. Proponujemy również przeprowadzenie trudnych dla Państwa negocjacji biznesowych lub wsparcie w takich negocjacjach.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej nieograniczonego rynku rosyjskiego. Jest to temat szczególnie ostatnio "gorący" wśród rolno-spożywczych polskich przedsiębiorców.

 

Dodatkowo proponujemy rozwój Państwa umiejętności poprzez szkolenia, coaching, pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników, strategic sourcing oraz inne usługi, o których możecie się Państwo dowiedzieć przeglądając naszą ofertę.

Ofertę swoją kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz organizacji samorządowych z terenu całego kraju.

Wykonujemy również projekty w języku angielskim.

Nasz zespół tworzą doświadczeni w biznesie specjaliści dysponujący minimum 15 letnią praktyką z tematów, którymi się zajmują.

W naszej pracy dbamy przede wszystkim o to, aby być skutecznym i żeby wysiłek przy realizacji projektów szybko przekładał się na poprawę zysków organizacji dla których pracujemy.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję