Centrum Edukacji ATUT

logo

Firma Centrum Edukacji ATUT powstała w 1990 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi edukacyjno – szkoleniowe. Przez ponad 19 lat działania zdobyliśmy grono 700 000 zadowolonych słuchaczy oraz nawiązaliśmy współpracę z ponad dwoma tysiącami placówek oświatowych, instytucji oraz firm w całym kraju. Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta i elastyczność w przygotowywaniu kursów i szkoleń. Zajęcia prowadzone są w oparciu o doskonałe materiały metodyczne, przez kadrę doświadczonych wykładowców i instruktorów wyłanianych na drodze wieloetapowej rekrutacji. Wszystkie te czynniki oraz badania i analiza rynku sprawiły, że Centrum Edukacji Atut jest największą w Polsce firmą zajmującą się edukacją dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Prowadzimy:

  • kursy językowe (grupowe i indywidualne),
  • kursy zawodowe,
  • naukę tańca,
  • zajęcia artystyczne,
  • logorytmikę,
  • rytmikę,
  • gimnastykę korekcyjną.

Ze swoją ofertą docieramy do klientów instytucjonalnych, urzędów oraz firm w dużych i małych miejscowościach na terenie całej Polski.

W ostatnim okresie staliśmy się również dominującą firmą w zakresie realizacji szkoleniowych projektów unijnych w ramach działań i poddziałań Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa.

Centrum Edukacji ATUT  to również ATUT Profesjonalne Tłumaczenia. Jest to firma zajmującą się tłumaczeniami z czterdziestu języków.  Dzięki nowocześnie zarządzanym biurom, błyskawicznie wykonujemy usługi tłumaczeniowe w przyjaznej klientowi atmosferze.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję