M2 NET S.A.

logo

M2 NET jest niezależnym producentem oprogramowania tworzącym zaawansowane i wyrafinowane rozwiązania związane z bezpieczeństwem i działalnością biznesową przedsiębiorstw. Siła firmy opiera się na wiedzy, doświadczeniu, profesjonalizmie oraz współistnieniu wypracowanych standardów przy jednoczesnej elastyczności.

M2 NET produkuje systemy zabezpieczenia poczty elektronicznej, ochrony przed atakami, analizy treści i ruchu, systemu bezpiecznego składowania informacji, systemy bezpiecznej i tajnej komunikacji. Firma dostarcza narzędzia kontroli treści, ochrony antyspamowej i antywirusowej własnej produkcji oraz najwyższej klasy rozwiązania firm partnerskich.

M2 NET wykonuje aplikacje biznesowe oparte na przemysłowych standardach, bazy danych SQL (m.in. DB/2, SYBASE i ORACLE), aplikacje wielowarstwowe J2EE dla IBM WebSphere, JBOSS, Apache Tomcat oraz aplikacje do pracy grupowej w Lotus Domino / Notes. Przygotowuje trudne oprogramowanie systemowe i rozwiązania czasu rzeczywistego w C, C++ i JAVA. Tworzy rozbudowane aplikacje internetowe i portale. Przygotowuje systemy obiegu i archiwizacji dokumentów, skanowania wielkich ilości formularzy (ICR) i ankiet (OMR) oraz systemy OCR. Świadczy usługi outsourcingu administracyjnego i projektanckiego oraz dostarcza licencje oprogramowania firm: IBM (w tym Tivoli, Lotus, Rational), Sybase i innych.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję