Lacan Technologies Sp. z o.o.

logo

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne i szybkie rozwiązanie problemów sieci komputerowej Klienta
Oferujemy różnorodne usługi informatyczne dla firm

Firma LACAN Technologies powstała stosunkowo niedawno jako kontynuacja firmy zajmującej się na początku lat dziewięćdziesiątych szkoleniami z zakresu obsługi systemów operacyjnych oraz ich aplikacji, a w późniejszym czasie także zagadnieniami Outsourcingu IT oraz budowy serwerowni. Współpracując z wieloma wybitnymi specjalistami z dziedziny IT, firma wypracowała swój model działania w zakresie całkowitej opieki nad serwerami, systemami operacyjnymi oraz sprzętem IT klienta. 

Naszym ideałem jest przejęcie odpowiedzialności za powierzone oprogramowanie i sprzęt IT w taki sposób aby zatrudniający nas klient czuł, iż powierza drogi majątek w ręce zaufanego i wysoko wykwalifikowanego pracownika.

Nasz szeroko pojęty outsourcing nie polega jedynie na opiece nad powierzonym sprzętem i oprogramowaniem. Zapewniamy również szkolenia pracowników, doradzamy naszym klientom w zakresie wyboru sprzętu IT, oprogramowania oraz dostarczmy taki sprzęt. Budujemy oraz rozbudowujemy infrastrukturę sieciową, a w przypadku firm podpisujących z nami umowy długoterminowe, zapewniamy stałą opiekę serwisową (help desk) o wysokim poziomie kwalifikacji.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję