Adecco Poland Sp. z o.o.

logo

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz doradztwem personalnym.

Firma posiada 6700 placówek w ponad 60 krajach. Dziennie na całym świecie Adecco współpracuje ze 150 tysiącami Klientów dzięki którym 700 tysięcy osób ma możliwość świadczenia pracy. Adecco jest obecnie piątym co do wielkości pracodawcą świata.

Przedstawicielem Adecco w Polsce jest Adecco Poland Sp. z o. o., która rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Firma opiera swoje działania na doświadczeniu, nowoczesnych metodach i technologiach pracy, znajomości lokalnych rynków oraz dokładnym rozumieniu potrzeb klientów.

W trosce o jakość i dostępność do swoich usług, Adecco Poland stale poszerza zasięg działania posiadając ponad 40 biur w całej Polsce. W 2008 roku za pośrednictwem Adecco Poland pracę znalazło ponad 28 000 osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów oraz klientów, od stycznia 2004 roku prowadzimy serwis rekrutacji do pracy w krajach Unii Europejskiej.

Adecco Poland jest członkiem i jednym z założycieli Związku Agencji Pracy Tymczasowej ZAPT, zrzeszającego najbardziej renomowane firmy tej branży w Polsce.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję