Animafest Experience

logo

Animafest Experience jest firmą istniejącą na rynku od 15 lat, mieści się w Malgrat de Mar, Hiszpania. Współpracujemy ze szkołami wyższymi i uniwersytetami w całej Europie. Secjalizujemy się w rekrutacji studentów, którzy chcą zrealizować praktyki zawodowe w Hiszpanii. Oferujemy praktyki w hotelach i centrach turystycznych, w takich departamentach jak restauracja, bar, recepcja, animacja czasu wolnego, kuchnia, spa welness. Oferujemy także pracę profesjonalnym animatorom oraz praktyki w departamencie marketingu, zarządzania, kontroli jakości i public relations.

 

Animafest Experience oferuje praktyki lub pracę w najlepszych hotelach i centrach turystycznych w Hiszpanii. Współpracujemy z ponad 250 hotelami 4- i 5-gwiazdkowymi na wybrzeżu Costa Brava, Costa Daurada, Costa Maresme, Costa Blanca, Costa del Sol, Costa Barcelona, Costa Almeria, w Barcelonie, Alicante, Walencji, Andaluzji, na Wyspach Kanaryjskich i na Balearach. 

Nasze usługi są całkowicie BEZPŁATNE. Student nie ponosi żadnych kosztów związanych ze zorganizowaniem praktyk. Jedyne koszty, które musi pokryć to podróż do Hiszpanii oraz prywate ubezpieczenie.

 

Praktykantom zapewniamy:

- Darmowe zakwaterowanie.

- Darmowe wyżywienie.

- Wynagrodzenie w wysokości 300 euro miesięcznie.

 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję