RoboCAMP

logo

Firma RoboCAMP zajmuje się prowadzeniem warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży  z zakresu Robotyki oraz Informatyki opierając się na zaawansowanych zestawach edukacyjnych. 

        Robotyka i informatyka w wydaniu RoboCAMP to wyjątkowa formuła programu nauczania, pozwalająca zachęcić do poznawania podstaw tych dziedzin oraz sukcesywnego rozwijania umiejętności.

Aby dopasować się do potrzeb i dyspozycyjności naszych Klientów, zajęcia organizowane są w dwóch formach: Kursów Semestralnych oraz Warsztatów (Wakacyjnych lub Zimowych).

         Nasz autorski program realizujemy w oparciu onajnowocześniejszy sprzęt dydaktyczny. Edukacja prowadzona jest bowiem z wykorzystaniemZestawów LEGO Mindstorms NXT, które oprócz standardowych elementów (klocki konstrukcyjne, łączniki, osie, koła, silniki, przekładnie, czujniki dotyku i barw) posiadają programowalny sterownik oraz mikrokomputer w formie klocka LEGO.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję