Nordsped Sp.k. Sp. z o.o.

logo

NordSped Sp. z o.o. Sp. komandytowa świadczy usługi w zakresie całopojazdowego transportu drogowego. Podstawą naszej działalności jest transport ładunków przewożonych luzem ( zboża, pasze, śruty, nawozy, boksyty, kruszywa, apatyty itp) samochodami samowyładowczymi i silosami oraz cysternami ładunków płynnych w pełnej gamie ( spożywcze , chemia , paliwa ) . Transport ten stanowi ok. 80% ogółu ładunków przewożonych przez naszą firmę. Pozostałą część stanowią ładunki konfekcjonowane ( w workach, big bag, palety ,papier w rolach, stal, .) przewożone pojazdami z naczepami o standardowej długości 13,6 . Specjalizujemy się również w przewozach ładunków ponad gabarytowych ( konstrukcje stalowe , linie technologiczne , maszyny rolnicze i specjalistyczne)

NordSped Sp.j. działa zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Obsługujemy  największe firmy z branży rolnej ( zbożowe i paszowe), chemicznej (chemia stała i płynna)  , przemysłu ciężkiego , oraz przemysłu energii odnawialnej.

opis stanowiska pracy (speytor)

Organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
Utrzymywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami
Monitorowanie kontrole realizacji zleceń
Kontakt z klientami w celu zdobycia kolejnych zleceń
Rozbudowa bazy klientów i podwykonawców
Wybór podwykonawcy i nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu
Osoba ta odpowiedzialna będzie za pozyskiwane nowych klientów dla firmy

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję