Ferma OLDAR Aleksandra Dębska

logo

Ferma OLDAR jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładem pakowania jaj. Nasza siedziba mieści się w Sokołowie niedaleko Warszawy.

Ferma OLDAR powstała w 1990 roku. Początkowo siedziba firmy mieściła się w Michałowicach. W roku 2008 zakończyła się budowa nowej siedziby, w której firma działa do dziś.

Na naszej fermie wykonujemy wszelkie prace związane z przygotowaniem jaj konsumpcyjnych, do sprzedaży detalicznej i hurtowej m. in. znakowanie i pakowanie jaj. We wrześniu 2004 roku wprowadziliśmy nową usługę skierowaną do wszystkich placówek masowego żywienia: dezynfekcję jaj promieniowaniem UV-C.

We wrześniu 2008 roku firma wdrożyła system HACCP (mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności, pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów).

W sierpniu 2008 roku Ferma OLDAR uzyskała certyfikat ISO 9001:2009 (Międzynarodowy System Zarządzania Jakością), w listopadzie AgroBioTest (certyfikat ekologicznej produkcji żywności), zaś we wrześniu 2009 certyfikat ISO 22000:2006 (potwierdzający zgodność systemu HACCP).

Na przełomie 2008/2009 roku wymieniona została flota samochodów dostawczych dla jeszcze lepszej jakości przewożonych jaj.

Rok 2009 to nowe logo firmy i nowa strona internetowa.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję