Job Impulse Polska Sp. z o.o.

logo

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego o zasięgu europejskim. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej. Na polskim rynku działamy od 6 lat.

W Polsce realizujemy projekty na terenie całego kraju w oparciu o biura w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy, on sity - czyli biura Job Impulse na terenie firm klientów oraz w oparciu o pracę lokalnych koordynatorów.
Wiemy, że każde nowe działanie obarczone jest ryzykiem. Przed porażką chroni nas jedno zabezpieczenie - sprawdzeni ludzie.

Stanowimy młody, ambitny i kompetentny zespół ludzi zdeterminowanych by odnieść sukces w obszarze usług HR, gotowych wykonywać powierzone zlecenia z najwyższą starannością i troską o końcowy rezultat.

Kluczem do sukcesu jest jakość pracy naszych Konsultantów. Świadomi swoich zadań pracują skutecznie i wydajnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Rozpoczynając współpracę z Państwem poznajemy kulturę organizacyjną firmy i warunki jej funkcjonowania. Tylko taka droga zapewnia precyzyjnie dopasowane rozwiązanie.

Wiemy jak ważny jest czas. Reagujemy szybko, działamy efektywnie. Optymalizujemy procesy.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję