PROFESJA CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR SP. Z O.O.

logo

Jesteśmy instytucją oświatową. Prowadzimy placówki edukacyjne w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Bytomiu, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Nowym Sączu, Opolu, Poznaniu, Sosnowcu, Szczecinie, Tarnowie, Toruniu, Tychach, Warszawie i we Wrocławiu. Organizujemy szkolenia zawodowe i kursy językowe.
Postawiliśmy na nauczanie w dziedzinach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Obecnie kształcimy na ponad 80 różnych kierunkach, a w przygotowaniu są kolejne. 
Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna, programy autorskie i nowoczesna baza dydaktyczno - informatyczna.
Mamy nadzieję, że również Państwu umożliwimy uzyskanie atrakcyjnego zawodu i zwiększenie szans na rynku pracy Unii Europejskiejja Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.

Oddział w Lublinie


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję