Europejskie Centrum Doradztwa Finansowego

logo

Właśnie skończyłeś studia i zastanawiasz się nad wyborem drogi zawodowej? Chcesz poznać swoje mocne i słabe strony oraz świadomie zarządzać karierą? A może szukasz doświadczenia zawodowego?


Nie czekaj! Zgłoś się do EUROPEJSKIEGO CENTRUM DORADZTWA FINANSOWEGO i weź udział w Projekt realizowanym w ramach Poddziałania 6.1.1 PO KL  „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”.


Projekt „STREFA PRACY – program aktywizacji zawodowej absolwentów szkół wyższych województwa mazowieckiego” powstał z myślą o młodzieży stawiającej pierwsze kroki na rynku pracy. Jeśli nie ukończyłeś 25 lat i nie jesteś zarejestrowany jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy, zgłoś się już dziś!


Podczas cyklu BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ I WARSZATÓW możesz dowiedzieć się jak skutecznie znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę. Szkoleniom będą towarzyszyć INDYWIDUALNE SPOTKANIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM oraz PSYCHOLOGIEM, dzięki którym nauczysz się jak rozwijać i wykorzystywać swój potencjał.


To jednak nie wszystko. Po zakończeniu zajęć możesz stanąć do konkursu o 3-miesięczny PŁATNY STAŻ w renomowanych przedsiębiorstwach! Dzięki temu zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe, a może i pierwszą pracę?!


Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem, zyskują natomiast nowe kwalifikacje zawodowe oraz profesjonalne porady doradców zawodowych i psychologów.


Co więcej, każdy z uczestników otrzyma BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE, WYŻYWIENIE w czasie kursów i warsztatów, a na zakończenie DYPLOM udziału w projekcie.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję