Eurilogic Polska Sp. z o.o.

logo

EURILOGIC Polska jest nowoczesną firmą, specjalizującą się w zakresie wsparcia IT oraz inżynierii przemysłowej.

Istniejąca od 2005 spółka, dzięki dynamicznemu rozwojowi, zatrudnia już ponad 70 specjalistów odpowiedzialnych za wsparcie Klientów zarówno z Polski, jak i innych krajów europejskich.

Misją firmy EURILOGIC Polska jest dostarczanie kompleksowych usług wsparcia technicznego pozwalających na poprawienie funkcjonalności infrastruktury IT przedsiębiorstw oraz produktywności ich pracowników.


Dzięki precyzyjnemu określeniu potrzeb i problemów przedsiębiorstwa, proponujemy rozwiązania skuteczne i spełniające oczekiwania Klientów.


Jedną z podstawowych zasad firmy EURILOGIC jest szczególna dbałość o zadowolenie klientów. Dlatego też, oprócz obniżenia wydatków na infrastrukturę IT, gwarantujemy wysoką jakość usług poprzez umowę Service Level Agreement.


Wiedza i kompetencje przekazane prze Grupę EURILOGIC pozwalają polskiej filii na dynamiczny rozwój rynku lokalnym oraz gwarantują jej klientom najwyższą jakość świadczonych usług.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję