Fundacja Rozwoju Kina

logo

Fundacja Rozwoju Kina jest podmiotem który z powodzeniem organizouje różne wydażenia związane z upowszechnianiem kultury kinowej, m.in. pierwszą edycję międzynarodowej konferencji EuroCinema Forum. Projekt ten był poświęcony nowym technologiom kinowym. Pracownicy i wolontariusze fundacji mają bogate doświadczenie z zakresu organizacji imprez kinowych. Wśród organizowanych przez nich przedsięwzięć jest cykl 8 czterogodzinnych warsztatów filmowych dla nauczycieli szkół Małopolski. Od II 2007 roku Fundacja Rozwoju Kina realizuje również duży projekt edukacyjny finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego „Multimedi@lna szkoła”. Zasięg terytorialny projektu (cała Małopolska) i jego stosunkowo wysoki budżet (ponad 2 000 000,00 zł) przyczynił się do zdobycia przez Fundację Rozwoju Kina dużego doświadczenia w zakresie rozliczania dotacji i realizacji dotowanych projektów.

Aktualnie Fundacja rozpoczęła również duży projekt o nazwie "Małopolska Sieć Kin Cyfrowych", który zakłada cyfryzaję tradycyjnych kin zlokalizowanych na terenie małopolski.

 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję