Orbis Transport Sp. z o.o.

logo

Orbis Transport Sp. z o.o. rozpoczął swą działalność w roku 1993. Spółka wywodzi swój rodowód z 85-cio letniej tradycji firmy Orbis - najbardziej znanego polskiego biura podróży. Prowadząc działalność przewozów autokarowych Orbis Transport szybko stał się niekwestionowanym liderem na rynku przewozów międzynarodowych i krajowych, utrzymując stałe połączenia do ponad stu miast w całej Europie.


Jako prężnie rozwijająca się Spółka i największy polski przewoźnik Orbis Transport kontynuował zawartą w roku 1975 przez Orbis S.A. umowę franchisingową z Hertz International Ltd.

Współpraca z Hertz International Ltd. zaowocowała dynamicznym rozwojem działalności wynajmu krótkoterminowego samochodów Hertz Rent a Car.

W 1996 roku, jako jedni w pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy działalność wynajmu długoterminowego pod logo Hertz Lease świadcząc najwyższej jakości usługi oraz kompleksowe rozwiązania obsługi flot samochodowych dla firm.

Dzięki zaangażowaniu głównego udziałowca Orbis Transport, jakim jest grupa Orbis S.A. (98,5%) oraz długoletniej współpracy z Hertz International Ltd. firma wypracowała silną pozycję na rynku wynajmu krótko i długoterminowego.

Ponadto Orbis Transport rozszerzył swoją działalność o sprzedaż samochodów używanych oraz umożliwił Państwu korzystanie ze swojego zaplecza serwisowego (warsztaty naprawcze oraz myjnie autokarów i samochodów osobowych). Zapraszamy także do korzystania z sieci doskonale zlokalizowanych parkingów strzeżonych w Warszawie, Wrocławiu oraz Gdyni zarządzanych przez Capital Parking Sp. z o.o.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję