Gi Group Sp. z o.o.

logo

 

        Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. 
Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach w których działamy. 
W Polsce jesteśmy w pierwszej dziesiątce w rankingu agencji pracy tymczasowych, zatrudniamy ponad 20 000 pracowników tymczasowych i z roku na rok liczba ta znacznie wzrasta. 

Potrzeby klienta są naszym priorytetem. 
Nasi pracownicy, co kilka miesięcy przechodzą serię intensywnych szkoleń, które mają za zadanie podnieść ich kwalifikacje. Dzięki temu posiadamy aktualną, kompletną bazę danych wykwalifikowanych pracowników, którzy nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia przez klienta są w stanie wzmocnić każdy zespół. Możliwość zatrudnienia w tak krótkim czasie zapewnia pracodawcy dużą elastyczność działania oraz łatwość kreowania polityki kadrowej w swojej firmie. 

Na dzisiejszym rynku pracy jednym z cenniejszych elementów jest oszczędność czasu i pieniędzy dlatego Gi Group oferuje także usługi z zakresu administracji związanej z pełną obsługą outsourcingową. 

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej." 
Henry Ford 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję