Netia S.A.

logo

Netia ma stałe i dominujące miejsce na polskim rynku telekomunikacyjnym. Świadczą o tym osiągnięcia firmy oraz konsekwentnie realizowana strategia.

Misja Netii to być najczęściej wybieranym przez Klientów dostawcą usług szerokopasmowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i konkurencyjnej ofercie Netia pragnie zaspokajać potrzeby swoich Klientów i dzięki temu być najszybciej rosnącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Firma zatrudnia osoby o różnych zawodach i specjalnościach. Wspólnym mianownikiem dla pracowników jest profesjonalizm i kompetencje, na które składają się: wiedza, doświadczenie i motywacja do pracy. Wspólne są także wartości, będące fundamentem działań Netii: koncentracja na kliencie, skuteczność, przedsiębiorczość i zaufanie.

Ambicją kierownictwa firmy jest dalszy rozwój Netii jako lidera i niezależnego operatora, odnoszącego w Polsce największe sukcesy. Na koniec II kwartału 2008 roku firma zatrudniała 1570 osób.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję