Home Broker S.A.

logo

Home Broker jest doradcą na rynku nieruchomości. Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wachlarz naszych usług jest szeroki, w Home Brokerze możesz kupić, sprzedać lub wynająć, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.

Home Broker zajmuje się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert dla swoich klientów i sfinalizowaniem ich nabycia. Oferuje szeroki wybór inwestycji na rynku pierwotnym w specjalnych cenach tylko dla klientów Home Broker, jak również szeroką bazę nieruchomości z rynku wtórnego. Home Broker to codziennie nowe atrakcyjne oferty.

Home Broker pomaga także sprzedać nieruchomość. Nasi doradcy wybiorą odpowiedni moment na dokonanie transakcji, zaproponują cenę na podstawie rzetelnej analizy rynku. Home Broker to tysiące klientów w ciągu miesiąca, co jest gwarancją szybkiej sprzedaży Twojej nieruchomości.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję