Bank BPH S.A.

logo

GE Capital, działające w ramach światowej korporacji General Electric oferuje bogaty wachlarz produktów oraz usług finansowych, począwszy od kart kredytowych i kredytów gotówkowych, po finansowanie zakupu samochodów, produkty oszczędnościowe i inne nowoczesne produkty finansowe.

W Polsce GE Capital reprezentowane jest przez Bank BPH S A, który połączył się w IV kwartale 2009 roku z GE Money Bank S A.

Połączony Bank BPH S A aspiruje do zdobycia pozycji banku pierwszego wyboru dla Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów korporacyjnych. Budujemy swoje relacje z Klientami z jednej strony na wieloletnim doświadczeniu, zaś z drugiej na nowoczesnym podejściu do zarządzania finansami. Długoterminowym celem Banku BPH jest wejście do czołówki banków uniwersalnych w Polsce.

W październiku 2009 r. Bank BPH S A został po raz drugi Laureatem prestiżowego Programu Inwestor w Kapitał Ludzki - wyróżnienia dla wiodących firm w zakresie zarządzania i inwestowania w kapitał ludzki.

 

 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję