Simplika Sp. z. o. o.

logo

W chwili obecnej Simplika to profesjonalny dostawca usług HR w Polsce, Estonii oraz na Litwie i Łotwie. Simplika wspiera swoich Klientów w realizacji projektów rekrutacyjnych wszystkie szczeble zarządzania w czterech głównych obszarach funkcjonalnych: Sprzedaż i Marketing, Finanse i Bankowość, Administracja i HR, IT i nowe Technologie. Dział Simplika Commercial realizuje projekty typu direct search. Simplika zapewnia swoim Klientom również Pracowników Tymczasowych oraz Outsourcingowych, służy pomocą w zakresie funkcjonowania polskiego rynku pracy oraz zagadnień prawnych związanych z zatrudnieniem.

Posiadamy stosowne certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Polityki społecznej. Jako członek Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia dbamy o zachowanie najwyższych standardów etycznych oraz wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem z innymi Agencjami Doradztwa Personalnego w Polsce. 

O naszym profesjonalizmie świadczy liczba stałych Klientów - wśród 140 Firm znajdują się przedsiębiorstwa różnej wielkości z kapitałem zarówno polskim jak i zagranicznym. Wierzymy, ze przyświecająca nam misja - znaleźć się wśród dostawców usług HR wybieranych przez Klientów na pierwszym miejscu - pozwoli na dynamiczny rozwój, a tym samym rozbudowę naszej oferty.
 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję