INFOVIDE-MATRIX SA

logo

Grupa Infovide-Matrix jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT w Polsce. Spółka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm świadczących usługi konsultingu IT oraz zajmuje drugie miejsce wśród dostawców rozwiązań IT na zamówienie (wg raportu IDC z 2011 r.).

Nasz zespół to ponad 700 konsultantów o wysokich kompetencjach branżowych i technologicznych. Nasi eksperci łączą rozległą wiedzę merytoryczną z doświadczeniem zdobytym przy realizacji ambitnych i wymagających projektów.

Wśród naszych specjalistów znajdują się absolwenci najlepszych polskich wyższych uczelni rozwijających kompetencje na kierunkach zarządczych, technicznych i ścisłych. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji naszych managerów i konsultantów są liczne certyfikaty PRINCE2®, ITIL®, PMI®, TOGAF® oraz dyplomy renomowanych programów MBA. Umiejętności technologiczne poświadczają certyfikaty światowych liderów branży informatycznej, m.in. firm IBM, Microsoft, Oracle, SAP, SUN, Teradata.

Dorobkiem intelektualnym dzielimy się w trakcie licznych konferencji, na łamach prasy branżowej i biznesowej, a także poprzez realizację programu szkoleń w ramach CTPartners, renomowanego ośrodka szkoleniowego dla managerów i specjalistów IT.

Kulturę pracy Infovide-Matrix opieramy na takich wartościach, jak skuteczność, odpowiedzialność i odwaga. Naszą silną stroną jest wysoka jakość świadczonych usług, partnerska współpraca oraz profesjonalizm. Sukces utożsamiamy z dostarczaniem realnej wartości naszym Klientom.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję