The Centre for Polish Studies

logo

Centrum Kształcenia Języka Polskiego jest prywatną instytucją, założoną przez wykwalifikowanych nauczycieli języka polskiego jako obcego. Zatrudniamy lektorów, którzy posiadają doświadczenie w nauczaniu języka polskiego cudzoziemców.

Nasze metody nauczania obejmują wszelkie aspekty nauki języków obcych: czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie. Podczas zajęć korzystamy z najnowszych publikacji, jak również z własnych autorskich materiałów.


Nasi klienci to m.in. pracownicy następujących firm i instytucji: Bank Pekao SA, Ove Arup & Partners International Ltd, American School of Warsaw, Parlament Europejski, a także zagranicznych ambasad: m.in. Ambasady Stanów Zjednoczonych, Ambasady Irlandii oraz Ambasady Japonii.

Centrum Kształcenia Języka Polskiego mieści się w sercu stolicy.

Bardzo blisko szkoły znajduje się Stare Miasto, stacja metra, przystanki autobusowe i tramwajowe. Za naszą szkołą jest mały park, gdzie w czasie przerwy można na chwilę odpocząć lub pójść na krótki spacer.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję