nal von minden GmbH

logo

nal von minden GmbH jest jedną z wiodących niemieckich firm oferujących produkty oraz usługi w zakresie diagnostyki medycznej. Posiadamy biura w Regensburgu, Moers i Hadze, a członkowie naszych zespołów pochodzą z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Polski, Austrii, Szwajcarii, Portugalii, Czech, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Oferowane przez nas produkty (np. szybkie testy i testy ELISA) są wytwarzane przez renomowanych producentów w USA, Europie i w Azji. Naszymi klientami są odbiorcy profesjonalni, tacy jak prywatne laboratoria, kliniki, gabinety lekarskie, szpitale, policja, więzienia czy poradnie.

W nal von minden staniesz się integralną częścią zepołu w młodej, szybko rozwijającej się firmie, którą charakteryzuje przyjazne środowisko pracy. Około 80 pracowników nal von minden GmbH to grupa tworzona przez zmotywowanych, niekonwencjonalnych i pełnych pasji ludzi.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w centrum miasta, w pobliżu stacji kolejowej i centrum handlowego. Regensburg jest pełnym uroku miastem studenckim oraz wspaniałym przykładem miasta, które wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję