MEDIANA

logo

TNIEMY KOSZTY USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH

W związku z możliwością swobodnego oraz bezpłatnego przenoszenia usług telekomunikacyjnych zarówno stacjonarnych jak i komórkowych, proponujemy najwyższej jakości usługi realizowane przez konkurencyjnych operatorów. Nasze działania mają na celu przede wszystkim redukcję kosztów telefonicznych.

Firma MEDIANA od początku uwalniania rynku telekomunikacyjnego skutecznie pomaga w doborze i wdrażaniu optymalnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu. Nasze duże doświadczenie oraz współpraca z wieloma firmami telekomunikacyjnymi gwarantuje:

- załatwianie w jednym miejscu wszystkich spraw związanych z telekomunikacją
- profesjonalne doradztwo i szybką reakcję na wszelkie zapytania
- przejrzystość oferty oraz klarowne, niskie stawki bez haczyków
- zyskiwanie na zmianach cen rynkowych


Aby się przekonać na ile współpraca z nami może być opłacalna proponujemy bezpłatne wykonanie analizy kosztów usług telefonii stacjonarnej i komórkowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Wystarczy skontaktować się z naszym Doradcą Biznesowym który przygotuje optymalną ofertę opartą na analizie potrzeb Firmy. 

Kontakt telefoniczny: 32 351 42 00, fax 32 729 75 00
www.mediana.info.pl

Zapraszamy również do naszego biura w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 108 w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję