Centrum Obsługi Wierzytelności COW Cross Sp. z o.o.

logo

Centrum Obsługi Wierzytelności COW "CROSS" Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku od kilku lat zajmuje się obrotem wierzytelnościami oraz windykacją należności na terenie całego kraju. Spółka specjalizuje się w windykacji wierzytelności konsumenckich, m. in. długów osób fizycznych wobec banków, instytucji finansowych i firm telekomunikacyjnych. COW "CROSS" oferuje również usługi windykacyjne na zlecenie dla małych i średnich przedsiębiorstw i podejmuje kompleksowe działania mające na celu odzyskanie należności Klienta.

Firma w 2004 r. uzyskała międzynarodowy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2001 w zakresie: windykacja wierzytelności, zarządzanie wierzytelnościami, obrót wierzytelnościami.

COW "CROSS" należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, związku pracodawców, który skupia banki i największych pośredników finansowych oraz największe firmy windykacyjne obsługujące rynek wierzytelności konsumenckich. Organizacja ta wypracowała wspólnie dla całej branży Kodeks Etyczny - "Zasady Dobrych Praktyk Windykacyjnych", który został przyjęty do stosowania.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję