KONZEPTION SA

logo

 

 

 

 

KONZEPTION SA jest częścią Grupy Ergo Hestia. Jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce. Firma działa od 1990 roku na rynku niezależnych usług finansowych i ubezpieczeniowych. Doradzamy w zakresie: inwestycji, ubiezpieczeń, emerytury, oszczędności.

Jesteśmy pierwszą w Polsce ogólnopolską multiagencją, która swoim Klientom oferuje produkty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Kilkanaście lat doświadczeń na polskim rynku pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego, pozwoliło nam na dobór najlepszych partnerów spośród towarzystw ubezpieczeniowych i innych instytucji finansowych w Polsce.

 

KONZEPTION to:

- kilkuset doradców w całej Polsce,

- 8,5 mln złotych kapitału akcyjnego,

- 300 tysięcy obsługiwanych klientów.

 

Konzeption SA to solidny pracodawca.

 

Konzeption SA otrzymał nominację do zaszczytnego tytułu SOLIDNEGO PRACODAWCY, konkursu "Przeglądu Gospodarczego". Nagroda Przeglądu Gospodarczego, dodatku GAZETY PRAWNEJ, przyznawana jest tym firmom, które zarządzają zasobami ludzkimi w sposób nowoczesny i zgodny z zasadami etyki. Kapituła Konkursu złożona z przedstawicieli kolegium redakcji oraz niezależnych ekspertów, przede wszystkim ocenia standardy zatrudnienia. Pod uwagę brano takie kwestie, jak warunki pracy, terminowość wypłat, bezpieczeństwo, higiena pracy i inwestycje w podnoszenie kwalifikacji pracowników, gwarantowany pakiet socjalny, a także opinie zewnętrzne o firmie.

 

Jesteśmy pełnoletni. Działamy już od ponad 18 lat.

Aktywnie funkcjonujemy w całej Polsce.

 

Konzeption SA stawia na ludzi, aktywnych, odważnych, chętnych do rozwoju.

 

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z profilem naszej Firmy na stronie:

www.konzeption.pl

www.konzeption.pl/rekrutacja

 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję