ELSA

logo

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem prawa i chcesz:

  • poznać obcą kulturę i system prawny
  • zdobyć międzynarodowe kontakty i doświadczenie
  • w znaczącym stopniu zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe
  • udoskonalić swoją znajomość języka obcego
  • sprawdzić się w ciekawej, bogatej w wyzwania sytuacji
  • przeżyć niezapomnianą przygodę

to udział w Międzynarodowym Programie Wymiany Praktyk Studenckich STEP (z ang. Student Trainee Exchange Programme) to coś właśnie dla Ciebie!

ELSA oferuje Ci praktyki w jednym z 39 krajów Europy. Mamy bogatą ofertę instytucji, w których odbywają się praktyki, obejmującą urzędy publiczne, instytucje międzynarodowe, uniwersytety, kancelarie prawnicze, firmy konsultingowe, banki i wiele innych. Praktyki odbywają się przez cały rok, najwięcej ofert pojawia się jednak w okresie wakacyjnym. Czas trwania praktyki waha się w przedziale od 2 do 78 tygodni.


Kiedy już wyjedziesz na praktykę, ELSA pomaga Ci znaleźć tanie miejsce zakwaterowania, doradza jak wypełnić wszelkie wymogi prawne związane z wyjazdem zagranicę. Na miejscu nasi przedstawiciele odbierają Cię z dworca / lotniska, uczestniczą w Twoim pierwszym spotkaniu z pracodawcą, starają się pomóc Ci ciekawie zorganizować sobie czas wolny i pomagają rozwiązać wszelkie problemy jakie mogą pojawić się w związku z Twoim pobytem zagranicą.

Nasz program działa od blisko 20 lat. Każdego roku uczestniczy w nim kilkuset studentów z całej Europy.

Zostań jednym z nich!

Dowiedz się więcej!


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję