Walentynki - święto zakochanych

Zdjęcie -  Obchodzicie? Jeśli tak, przyda wam się mała ściągawka:

1) Kolacja? Spacer? Kino?
Jeżeli niski studencki budżet nie pozwala wam zbyt często jadać w restauracjach – Walentynki to świetna okazja, aby chwilę zaszaleć (w końcu luty jest krótki, to i wypłata szybciej znajdzie się na koncie). Przejrzyjcie promocje lokali w waszej okolicy – większość przewiduje specjalne zniżki i promocje dla zakochanych par. Nie namawiamy, abyście wyciągali ostatnie zaskórniki na wizytę w restauracji z najwyższej półki – wystarczy, że znajdziecie klimatyczną knajpkę lub po prostu odwiedzicie ulubiony lokal i zamówicie swoje ulubione danie.
Niestety, spacer o tej porze roku może okazać się nieprzyjemny – synoptycy nie przewidują na dziś przejaśnień, a przenikliwe zimno i oblodzone chodniki mogą się przyczynić do późniejszej bliższej znajomości z aspiryną...
Dobrym pomysłem na randkę będzie tez jak zwykle kino – wyjątkowo w tym tygodniu większość premierowych filmów na ekrany kin trafi już w czwartek, a w tym m.in. „Szklana Pułapka V” oraz „Piękne istoty”. Szukajcie promocji – zarówno w multipleksach jak i w mniejszych, studyjnych kinach.

2) Prezenty?
W tym przypadku odpowiedź jest krótka – drobiazgi. Najlepiej sprawdzą się kwiaty (czerwone róże), czekoladki o zabawnych kształtach. Jeżeli chcecie obdarować swoją partnerkę czymś innym - kupcie ozdobną buteleczkę ulubionego płynu do kąpieli, wesołe skarpetki z serduszkami lub dużą, aromatyczną świeczkę. Dobrym pomysłem dla chłopaka będą czekoladki w kształcie serca lub... piersi, koszulka z wesołym nadrukiem lub butelka rzadkiego piwa.

I najważniejsze – nie przejmujcie się Walentynkami za bardzo! W końcu kochać się możecie cały rok!

Komentarze:

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję