Spotify w Polsce!

Zdjęcie -  Na polskim rynku pojawił się kolejny muzyczny gracz – serwis Spotify. Serwis oferuje dostęp do swoich zasobów muzycznych przez komputer. Do wyboru macie trzy rodzaje abonamentów – free, bezpłatny jednak z reklamami, Unlimited za 9,99 zł które pozwala na wyłączenie reklam oraz Premium za 19,99 zł dzięki któremu będziecie mogli słuchać muzyki także na telefonie i tablecie. Ofertę premium możecie testować bezpłatnie przez 30 dni.

Spotify dołączyło do WIMPA i Deezera, które już od kilku miesięcy są dostępne w Polsce, jednak jako jedyne (póki co) nie zdecydowało się połączyć swojej oferty z jednym z polskich operatorów. Przypomnijmy – Play współpracuje z WIMP, a Orange z Deezerem. Zasoby muzyczne wszystkich streamerów są podobne, tak samo jak i ceny – sprawdźcie sami i wybierzcie ofertę, która wam najbardziej odpowiada. Miłego słuchania!

Komentarze:

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję